Skip to content

ZDROWIE I DOBRE SAMOPOCZUCIE

INNOVATIVE SKINCARE stara się poprawić samopoczucie fizyczne i emocjonalne ludzi na całym świecie. Stosujemy najwyższe standardy etyczne i biznesowe osiągając postęp w nauce o skórze ludzkiej – twarz po twarzy.

Produkty najwyższej jakości

Najbardziej innowacyjne składniki na rynku stanowią o  najwyższej jakości naszych produktów.

Stale dokładamy starań aby istotnie poprawić zdrowie i wygląd skóry.

Dzięki wykorzystaniu globalnego podejścia do badań i rozwoju, nasza linia produktów iS CLINICAL łączy tradycyjną medycynę opartą na zasobach roślinnych z zaawansowaną wiedzą naukową w zakresie formułowania produktów, dzięki czemu wyniki kliniczne są dostępne szerszej niż kiedykolwiek grupie odbiorców.

Czy wiedziałaś, że

usta składają się z cieńszych warstw skóry niż twarz i nie mają naturalnej zdolności do samonawilżania, którą posiada skóra twarzy? dlatego też, tradycyjne miejscowo stosowane produkty do pielęgnacji mogą być zbyt aktywne dla obszaru ust. w celu uniknięcia suchych, spękanych ust, dodaj zabieg produktem lip polish raz w tygodniu w celu uzyskania delikatnej eksfoliacji, odżywienia i nawilżenia skóry przy jednoczesnym wzmocnieniu ochrony antyoksydacyjnej.

compass_3037
Najwyższe standardy etyczne

Jesteśmy zaangażowani w opracowywanie produktów do pielęgnacji skóry o potwierdzonej klinicznie skuteczności, które poprawiają fizyczne i emocjonalne samopoczucie ludzi na całym świecie. By móc w sposób etyczny zagwarantować dobre samopoczucie naszych klientów, przywiązujemy najwyższą wagę do niezależnych testów klinicznych, aby zapewnić możliwie najwyższy poziom pod względem wyników i bezpieczeństwa.

iS CANCER CARE® FILANTROPIA

Program iS Cancer Care® uruchomiony został w Washington Cancer Institute w Waszyngtonie na początku roku 2003 i osiągnął olbrzymi sukces. Od tamtej pory program objął szereg innych szacownych instytucji, takich jak Cedars-Sinai Brandman Breast Center, Taussig Cancer Institute w Cleveland Clinic oraz Revlon Breast Center w UCLA, jak również wiele innych instytucji na całym świecie.

Ze względu na ten sukces, INNOVATIVE SKINCARE uruchomił iS Cancer Care Spa Day Program w 2013 roku aby umożliwić naszym partnerom rozszerzenie zasięgu tej działalności charytatywnej tak aby dotarła ona do ich własnych społeczności poprzez łatwe do zorganizowania imprezy typu Spa Day.

STOSOWANIE PRODUKTÓW W CIĄŻY

Z wyjątkiem iS CLINICAL PRODIGY PEELS, kosmeceutyki iS CLINICAL mogą być bezpiecznie stosowane podczas ciąży i karmienia piersią. Jednak żadne produkty nie powinny być umieszczane bezpośrednio na sutkach, aby uniknąć połknięcia przez niemowlęta. Produkty te, w tym te zawierające retinol, nie działają ogólnoustrojowo. Zaleca się, aby użytkownik zawsze konsultował się ze swoim indywidualnym lekarzem i stosował się do jego zaleceń dotyczących wyjątkowej sytuacji zdrowotnej, w tym ciąży i karmienia piersią.